TMO- MISIR SATIŞI

Toprak Mahsulleri Ofisi stoklarında bulunan mısırlar 1.125 TL/TON fiyatla besici ve yetiştiricilere yönelik olarak 01-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında peşin bedel mukabili satılacaktır.

Yumurta üreticilerine ise kati teminat ve mal bedeli teminatı alınmak suretiyle 90 güne 3 ay kadar vadeli, vade farksız olarak satış yapılacaktır.

Başvuru sahiplerinin besici ve yetiştiricilik ile yumurta üretimini birlikte yapıyor olması durumda, başvuru sahibine yumurta tavuğu sayısına göre hesaplanacağını tüketim miktarına kadar vadeli ve vade farksız olarak mısır satışı yapılacağını bildirilmiştir.

Talep sahiplerinin ilgili şube müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmekte olup satışa açılan stoklar ve fiyatları ile detaylı bilgiler www.tmo.gov.tr web adresinden ve şube müdürlüklerinden öğrenebilecektir.

Tüm Üyelerimize duyurulur.

Bu içerik toplam 376 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42