Ereğli Ticaret Borsası - Hoşgeldiniz

Telefon Numaramız : 0332 734 71 41-42-43

Nefes Kredisi Basın Toplantısı

Ereğli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya Ünlü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ereğli Denizbank Şube Müdürü Sn.Serkan Kaya 2020 Nefes Kredisi Hakkında ortak basın açıklamasında bulundular.Basın açıklamasında üye işletmelerimizin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirilen nefes kredisi projesi tekrardan başlatılmıştır.Bu çerçevede üyelerimiz, Denizbank Şubesine başvuruda bulunarak kredi kullanabilecektir.Bununla birlikte ilerleyen haftalarda kamu bankalarımızın da projeye dahil edilmesi söz konusudur.

Üyelerimizin kullanacağı kredi 2020 yılı sonuna kadar anapara ve faiz ödemesiz 2021 yılı 12 ay eşit taksitle geri ödemeli toplam en fazla 20 ay vadeli olan kredinin brüt faiz oranı yıllık %7.50 olacaktır. İmzalanan protokol çerçevesinde kullandırılacak kredinin limiti 3 Milyon ve TL altında cirosu olan işletmeler 50.000,00 TL kullanabileceklerdir.

KOBİ’ler krediye başvurabilmek için öncelikle Borsamızdan Nefes Kredisi Başvuru İçin açıklamalı Faaliyet Belgesi alacaktır.

Kredi kullanımında maddi teminat aranmayacaktır.Kredi değerlendirme sürecinde Borsamızdan kredi talep eden firmalar için herhangi bir kredi onayına iştirak etmeyecek ve referans vermeyecektir.Protokol imzalayan bankalar KGF’ye ödenecek %0.03 kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında üyelerimizden herhangi bir masraf komisyonu talep etmeyecektir.
Nefes Kredisinin üyelerimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.
Bilgi Notu:Nefes Kredisi Kampanyası süresince yoğunluğu azaltmak daha sağlıklı hizmet verebilmek amacıyla; DenizBank Karapınar Şubesi çalışma saatleri 09.00-17.00 arasında olacak şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Bu içerik toplam 202 kişi tarafından okunmuş.
TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42