Eskişehir Ticaret Borsası Kıyaslama Ziyaretimiz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” vermesi için fırsat oluşturan akreditasyon sistemi kapsamında Karapınar Ticaret Borsası ile birlikte Eskişehir Ticaret Odası’na kıyaslama ziyareti gerçekleştirdik. Kıyaslamaya Personellerimizden Akreditasyon Sorumlusu Ebru Yanaroğlu ve Sorumlu Yardımcısı Gülben Polat, Karapınar Ticaret Borsası Personelleri Şemsettin Gülcü ve Mehmet Yurt katıldılar.
Eskişehir Ticaret Odası Kalite Akreditasyon Sorumlusu Duygu Akpınar tarafından karşılanan heyet ziyaret kapsamında standardın 1.3 , 1.8, 1.4 ve 2.4 maddeleri için iki borsanın yıl boyunca elde ettiği verileri değerlendirerek, gelişime açık olan yönleri ele alındı.

Bu içerik toplam 163 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42