BAŞKAN ÜNLÜ’NÜN REGAİP KANDİLİ MESAJI;
![](https://ereglitb.org.tr/wp-content/uploads/2019/06/15780756_1505866192774830_486564796948613217_n.jpg)
Bütün İslâm âleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandili’ni tebrik ediyor; üç ayların gelişiyle rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin tüm insanlığa yayılmasını, devletimizin bekasını, vatanımızın ve milletimizin her türlü afetlerden korunmasını Cenâb-ı Allah’tan niyaz ediyorum.
Zekeriya ÜNLÜ
Yönetim Kurulu Başkanı
Bu içerik toplam 618 kişi tarafından okunmuş.