Albaraka Türk Borsa Ziyaretimiz;

Borsamız üyelerinin uygun şartlarda kredi kullanabilmesini sağlamak amacıyla Albaraka Türk Bankası yetkilileri Borsa Başkanımız Zekeriya Ünlü’yü makamında ziyaret ederek kredi ve kredi şartları hakkında ön bilgi verdiler. Önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi düşünülen Borsamız üyeleri için uygun kredi imkanı sağlayacak protokolümüzle ilgili görüşmeleri gerçekleştiren Borsa Başkanımız Zekeriya Ünlü Borsa olarak her türlü fedakârlığı yapmaya, üyelerimizin düşük faizli kredi kullanması her türlü çalışmayı yapmaya hazırız” diye konuştu. Ziyaret sonrasında Ereğli Şubesi Albara Türk yetkilileri Borsa Başkanımıza hediye takdiminde bulunarak borsamız ve borsa üyelerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Bu içerik toplam 212 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42