Ereğli Ticaret Borsası - Hoşgeldiniz

Telefon Numaramız : 0332 734 71 41-42-43

SANTEK DİJİTAL-Sanayi ve Teknoloji Fuarı

Kocaeli Sanayi Odası 22.10.2021 tarihli tarafımıza ulaşan yazıda;
İlki 2013 yılında düzenlenen SANTEK-Sanayi ve Teknoloji Fuarı, sanayi sektörünün teknoloji odaklı firma ve kurumların buluşma noktası ve, iç ve dış pazarlara erişimin etkili olduğu, bu yılda yedincisi düzenlenecek “SANTEK DİJİTAL“adı altında 8-10 Aralık tarihlerinde online platformda daha güçlü erişim ve etkileşim olanaklarıyla düzenlenmeye devam ediyor.
SANTEK Dijital Fuarı İl eş zamanlı olarak “Savunma Sanayi Yerlileştirme Projemiz” kapsamında, savunma sanayi ikili iş görüşmeleri etkinliği bu yılda devam edecektir. 8 Aralık 2021 tarihinde Savunma Sanayi Başkanlığı ve tüm vakıf şirketlerinin katılımı ile “Savunma Sanayi İl Buluşması Etkinliği” fiziki olarak düzenlenecektir.
Yine SANTEK Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek “Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Etkinliği” fiziksel ortamda ve online platformda sürdürecek ve üye firmalarımız ile yurt dışındaki firmalar arasında B2B görüşmeleri yapılacaktır.
Kocaeli İlinin güçlü sanayisi, Organize Sanayi Bölgeleri ve Teknoparkların katkısı, tüm sektörlerin katılımı ve Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com teknik alt yapısı ile yeni bir dijital fuar deneyimi yaşanacaktır.
Söz konusu fuarın hedefine ulaşması açısından 8-10 Aralık 2021 tarihinde online olarak düzenlenecek “SANTEK DİJİTAL-Sanayi ve Teknoloji Fuarı” na katılım için Üyelerimize duyurulur.

 

KATILIM LİNKİ

Bu içerik toplam 17 kişi tarafından okunmuş.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42