SAĞLAM KOBİ DİJİTALLEŞME VE AFET DAYANIKLILIĞI PROGRAMI HK.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan yazıda,  Birlik ile Google Türkiye ve İdema işbirliğinde COVID-19 döneminde afet ile mücadele ve iyileşme süreçlerinde KOBi’lere destek sağlama vizyonu ile KOBi’leri afetlere hazırlık, dayanıklılık ve iş sürekliliği kapasitelerini geliştirmek amacıyla “Sağlam KOBi Dijitalleşme ve Afet Dayanıklılığı Programı” projesinin hayata geçirildiği bildirilmiştir.

Bu çerçevede KOBi’lerin dijitalleşmelerini sağlama ve afetlere hazırlama konularında https://dijital.saglamkobi.org/program-hakkinda adresinde yer alan program kapsamında       12 Ağustos – 8 Ekim tarihleri arasında webinarlar gerçekleştirilecektir. Webinarlara katılım ücretsiz olup, katılmak için http://dijital.saglamkobi.org/ adresinden kayıt olunması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek;kobi programı

Bu içerik toplam 13 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42