Ereğli Ticaret Borsası - Hoşgeldiniz

Telefon Numaramız : 0332 734 71 41-42-43

Rail Baltica İhalesi hk.

Sayın Üyemiz,

 

TOBB’den alınan yazıda, Vilnius Ticaret Müşavirliği’nin yazısına atfen;

Rail Baltica isimli Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya’yı demiryolu hattıyla bağlamak için devam eden büyük bir demiryolu altyapı projesinin bulunduğu bildirilmekte olup, projenin 2026 yılında tamamlanmasının ve 5.8 milyar Euro’ya mal olmasının beklendiği belirtilmektedir.

Ayrıca, http://www.railbaltica.org/rail-baltica-launches-a-procurement-for-the-electrification-engineering-Services/  adresinden de ulaşılabileceği üzere söz konusu projede enerji sistemleri için bir ihale açıldığı, ihaleye teklif verme süresinin 11 Mayıs’a kadar olduğu bildirilmektedir.

Ölçeği, kapsamı ve yapısı itibariyle ülkemiz müşavirlik ve müteahhitlik firmaları için oldukça ciddi            fırsatlar barındırdığı ifade edilen projenin ihale şartlarına http://www.railbaltica.org/procurement/e-procurement-system/  adresinden ulaşılabileceği belirtilmektedir.

Söz konusu projenin ihale sürecinde Letonya’dan hukuki destek almak isteyen şirketlerimiz TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkânları/Ülke Duyuruları/Letonya” bölümünden hukuk firmalarının listesine ulaşabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Bu içerik toplam 185 kişi tarafından okunmuş.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42