NEFES KREDİSİ 2020 HK.

Birlik Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’in katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu iş birliğinde TOBB Nefes Kredisi Tanıtım Toplantısı düzenlendi.
Toplantının sonunda TOBB Nefes Kredisi Protokolünün imzaları atıldı.

Birlik Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptığı açıklamada, “TOBB Nefes Kredisi’ni bugün itibarıyla devreye alıyoruz. İşletmelere 6 milyar liranın üzerinde kredi imkanı sağlanacak. Faiz yüzde 7,50 olacak. Bir üyemiz azami 100 bin lira kredi kullanabilecek. Bu yıl anapara ve faiz ödemesi olmayacak.” dedi.

2020 yılı ödemesiz, 2021 yılı 12 eşit taksit ödemeli, %80 KGF garantili, %7,5 faiz oranlı, 100 bin TL limitli nefes kredisi tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Bu içerik toplam 149 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42