Ereğli Ticaret Borsası - Hoşgeldiniz

Telefon Numaramız : 0332 734 71 41-42-43

Geleneksel İftar Yemeğimiz

Her yıl iftar yemeği düzenleyerek bunu geleneksel hale getiren Ereğli Ticaret Borsamız bu yılda iftar geleneğini devam ettirmenin mutluluğunu yaşadı.

Demireller Dinlenme Tesislerinde Düzenlenen İftar Proğramı, Değerli Protokolümüz ,Daire Amirlerimiz , Kıymetli Üyelerimiz ve Misafirlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya ÜNLÜ, Ramazan ayında yardımlaşmanın en üst seviyeye ulaştığı bir ay olduğunu belirterek, ramazan ayının ülke ve insanlık adına hayırlara vesile olmasını temenni etti. Ticaret Borsası´nın büyük bir aile olduğunu dile getiren Ünlü, amaçlarının Ereğlili tüccar, sanayici ve çiftçilere en kaliteli hizmeti sunmak olduğunu ifade ederek, bunun için durmadan çalıştıklarını belirtti.

iftar yemeği sonrası Ereğli Devlet Hastanesi Müdürü Mesut Kaynar, Ticaret Borsamız tarafından Ereğli’mize kazandırılan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi için Başkanımız Zekeriya Ünlü’ye plaket takdim etti. Başkanımız Zekeriya Ünlü, Ereğli Ticaret Borsası Toplum Ruh Sağlığı Merkezimize katkılarından dolayı Mimar Musa Bülbül’e, Ereğli Özel Toros Bil Sağlık Lisesi Müdürü Mustafa Sarı’ya ve Sadiya Akyüz’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

Bu içerik toplam 256 kişi tarafından okunmuş.

Sayın Üyemiz,

7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” kapsamında üyelerimizin 30.04.2021 tarihinden (bu tarih dâhil) önceki Borsamıza olan,  borsa yıllık aidatı ve borsa tescil ücretleri yapılandırılabilecek olup, süresi içerisinde borç asıllarının ödenmesi halinde bu borçlara ilişkin faiz, gecikme faizi, gecikme zammı ile fer’i alacakların tahsilinden vazgeçilecektir.

Üyelerimiz Kanun ile borçlarını en fazla 6 eşit taksitte ödeyebilecek olup taksitlendirme imkânından yararlanmak isteyen üyelerimizin 30.09.2021 tarihine kadar Borsamıza yazılı olarak başvurması gerekmektedir.

Sayın üyelerimize saygı ile duyurulur.

EK_1 Peşin Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_2 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_3 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_4 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_5 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_6 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42