EREĞLİ ÜRÜNLERİ YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINDA ANTALYA’DAN DÜNYA’YA AÇILIYOR…

EREĞLİ ÜRÜNLERİ YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINDA ANTALYA’DAN DÜNYA’YA AÇILIYOR…
Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle ANFAŞ Fuar Merkezinde bu yıl 10’uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, Türkiye’nin Yöresel ürünlerine ev sahipliği yapıyor.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleri ile 10’uncu kez kapılarını açan Yörex Yöresel Ürünler fuarında Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte açmış olduğumuz stantda Ereğli’mizin yöresel ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz.
Ereğli’mizin Coğrafi işaretli ürünleri olan Beyaz Kiraz ve Siyah Havuç’un yanı sıra coğrafi işaret tescili alma niteliğine sahip olan ürünlerimizin tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz.
Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz ve Üyelerimizin katılımıyla açmış olduğumuz standımıza ilgi oldukça yoğundu. Standımızda ikram edilen yöresel ürünlerin tadına bakan Hisarcıklıoğlu Ereğli’mizin ürünlerini çok beğendiğini ifade etti.

Bu içerik toplam 263 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42