EREĞLİ TİCARET BORSAMIZ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

Ereğli Ticaret Borsamız ve Buğday pazarımıza doğalgaz getirilmesi için uzun zamandır çalışmalar yürüten Borsa Başkanımız Zekeriya Ünlü ve Borsa Yönetimimizin girişimleriyle borsamız doğalgaz boru hattı için Enerya tarafından kazı çalışmalarına başlandı.
Borsa Başkanımız Zekeriya Ünlü yaptığı açıklamada, “uzun süredir Borsamız ve Buğday Pazarımıza doğalgaz getirilmesi ile ilgili yaptığımız çalışmalarımızın nihayetinde Borsamız doğalgaza kavuşuyor. Buğday Pazarı esnafımızda talep ettikleri takdirde borsamıza müracaat ederek doğalgaz alabileceklerdir. Çalışmalarımızda bize destek olan Enerya Ereğli İşletme Müdürü Hüseyin Arı ve çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ederim”. dedi.

 

Bu içerik toplam 230 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42