Borsamız Üye Ziyaretinde

Üyelerimizin görüş, eleştiri ve önerilerini yerinde dinlemek için Ereğli Ticaret Borsası üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Borsa üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Borsa Başkanı Zekeriya Ünlü, Akreditasyon Sorumlusu Ebru Yanaroğlu, Akreditasyon Sorumlu Yardımcısı Gülben Polat ve Ziraat Mühendisi Şerife Tüfekçiden oluşan ekip , Borsa Üyesi Kuzucu Süt A.Ş işletme yetkisi Celalettin Kuzucu’yu iş yerinde ziyarette bulundular.
Ziyarete Borsamız Çalışanlarını tanıtarak başlayan Başkan Ünlü,”Mümkün olduğu kadar üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz.Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir diyerek Borsanın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Kuzucu Süt İşletme yetkilisi Celalettin Kuzucu işletmenin işleyişi, çalışanları,bölge ekonomisine olan katkısı ile alakalı bilgiler vererek karşılaştıkları sorunların çözümüne yönelik Başkan Zekeriya Ünlü ile istişarelerde bulundular.

Bu içerik toplam 240 kişi tarafından okunmuş.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödemesi gereken aidatları ekim ayına erteledi.​
TOBB’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birlik, firmaların mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla bazı kararlar aldı.

Bu kapsamda, üye firmaların oda ve borsalara haziran ayı sonuna kadar ödeyeceği yıllık üyelik ve munzam aidat hiçbir gecikme zammı ve faizi olmaksızın ekim ayına ertelendi.

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42