Ereğli Ticaret Borsası - Hoşgeldiniz

Telefon Numaramız : 0332 734 71 41-42-43

Albaraka Türk İç Anadolu Bölge Müdürlüğünden Borsamıza Ziyaret

Albaraka Türk İç Anadolu Bölge Müdürü Aydın Aksel, Eregli Şube Müdürü Mustafa Yılmaz ve Eregli Şube Personelleri Rıza Emrah Şişman Başkanımız Zekeriya Ünlü’yü makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Başkan Yardımcımız Uğur Yaman, Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Talha Uzer, Borsa Üyelerimizden İbrahim Bülent Bayrak ve Mali Müşavir Mahmut Ulusoyda katildi. Ziyarette Tarım Bankacılığında uzun vadeli yılda bir defa ödemeli finansman destek işlemlerine Albaraka Türk olarak başladıklarını konusunda bilgilendirme de bulunan Albaraka Türk İç Anadolu Bölge Müdürü Aydın Aksel sonrasında Başkanımız Zekeriya Ünlü’ye hediye takdiminde bulundu.

Bu içerik toplam 14 kişi tarafından okunmuş.

Sayın Üyemiz,

7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” kapsamında üyelerimizin 30.04.2021 tarihinden (bu tarih dâhil) önceki Borsamıza olan,  borsa yıllık aidatı ve borsa tescil ücretleri yapılandırılabilecek olup, süresi içerisinde borç asıllarının ödenmesi halinde bu borçlara ilişkin faiz, gecikme faizi, gecikme zammı ile fer’i alacakların tahsilinden vazgeçilecektir.

Üyelerimiz Kanun ile borçlarını en fazla 6 eşit taksitte ödeyebilecek olup taksitlendirme imkânından yararlanmak isteyen üyelerimizin 30.09.2021 tarihine kadar Borsamıza yazılı olarak başvurması gerekmektedir.

Sayın üyelerimize saygı ile duyurulur.

EK_1 Peşin Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_2 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_3 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_4 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_5 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

EK_6 Taksitte Ödeme Başvuru Dilekçesi

TR / ENG
WhatsApp Şikeyet-Öneri-0 533 079 22 42